Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували ХІV Міжнародну наукову конференцію «Іноземна філологія у ХХІ столітті» за участю закордонних партнерів

Факультет іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) підтримує тісний зв’язок з вчительством загальноосвітніх закладів міста Запоріжжя не тільки через проведення профорієнтаційних заходів. Так, 25 листопада 2022 року, попри важкі умови воєнного часу, на факультеті відбулася ХІV Міжнародна наукова конференція «Іноземна філологія у ХХІ столітті», яка вже стала традиційним науковим форумом.

Протягом пленарного засідання, котре тривало п’ять годин, і якому не завадив жодний сигнал повітряної тривоги, представники та представниці гімназій м. Запоріжжя – а саме гімназії № 86, гімназії № 67, гімназії № 70 Запорізької міської ради, Запорізької гімназії № 65 Запорізької міської ради, Запорізької гімназії № 97, Запорізької гімназії № 4, Запорізької гімназії № 46 Запорізької міської ради, Запорізької загальноосвітньої школи № 69,Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови № 7, Запорізької гімназії № 8, – мали змогу насолодитися неперевершеними науковими доповідями видатних лінгвістів і лінгвісток Європи та України. А також – взяти участь в активному обговоренні.

У пленарному засіданні брали участь: доктор наук за напрямом філологія та дидактика викладання мов, почесний професор, керівник з наукової роботи Факультету мови, літератури та гуманітарних наук Бурде Жан-Франсуа (ЛеМан Університет, Франція); доктор наук, доктор габілітований, професор, завідувач кафедри літератури і мистецтва, факультет історії, мов, літератур та міжкультурної комунікації Сікора Дорота (Університет Кот д’Опаль, Франція); докторка філологічних наук, професорка кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики ім. Григорія Кочура Надія Андрейчук (Львівський національний університет ім. Івана Франка); доктор філологічних наук, професор Турк Боштіан Марко (Університет Любляни, Словенія), докторка філологічних наук, професорка кафедри німецької філології, перекладу та світової літератури Наталія Торкут (Запорізький національний університет).
Безумовно, такий склад учених забезпечив можливість підвищення наукового рівня для викладацтва загальноосвітніх закладів. Дуже цікавими та непересічними були виступи молодих вчених – випускників і випускниць ЗНУ: Дар’ї Лазаренко, кандидатки філологічних наук, викладачки кафедри англістики й американістики (Софійський університет «Св. Климент Охридський», Болгарія) та кандидата філологічних наук, доцента кафедри англійської філології та лінгводидактики Ельдара Веремчука (Запорізький національний університет). Працівники та працівниці загальноосвітніх закладів отримають сертифікати, які підтверджують їх участь у міжнародній науковій конференції.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU