Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю з Днем Збройних сил України!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю з Днем Збройних сил України!»

06.12.2022 09:08 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет привітання ректора свято День Збройних сил України

Шостого грудня 2022 року в Запорізькому національному університеті оприлюднили поздоровлення ректора Миколи Фролова зі святом, якому українська спільнота надає особливого значення сьогодні, – із Днем Збройних сил України:

- Любі друзі! Вітаю всю численну дружну університетську родину з цим знаковим для українців днем. У календарному році кілька дат, які для нашої нації – визначальні. Певен, що ви погодитесь зі мною, що поруч із Днем Незалежності, Днем честі й гідності до них належить і сьогоднішнє свято. Важко переоцінити значення щоденного подвигу тих, хто ціною неймовірних зусиль, щомиті ризикуючи своїм життям, боронить рідну землю від ворожої навали, виборює саме право на існування для нашої держави, дарує кожному й кожній із нас захист від безжальних окупантів, що ненавидять Україну й мріють її знищити.
«Віримо в ЗСУ!» – ці прості щирі слова щодня говорить кожен і кожна з нас. У них – вдячність нашим воїнам, захоплення їхньою мужністю та незламністю, гордість за наших захисників. Саме так, не лише в певний виокремлений для святкування день, а щодня – до Перемоги та після неї – ми маємо пам’ятати, якою важкою ціною вона виборюється, щиро дякувати всім причетним до визволення наших земель і людей. І знати, що й представники та представниці Збройних сил України також вірять у народ, у те, що українці пам’ятають про них, моляться за їхнє життя, чекають повернення додому й згадують про рідних, близьких і друзів, які перебувають в армії. Вони знають, що люди в усіх українських містах об’єднують свої зусилля, аби разом допомагати воїнам і наближати Перемогу. І ми всі маємо бути гідними довіри наших захисників і захисниць.

Ми добре пам’ятаємо імена студентства, викладацькогоискладу і випускників Запорізького національного університету, які боронять свою землю від ворожої люті зі зброєю в руках. Їх імена назавжди з відчуттям глибокої вдячності внесені в літопис вишу поруч із найвідомішими й найпочеснішими його особистостями, які творили історію не лише ЗНУ, а й усієї України. На превеликий жаль, серед них є і ті, хто віддав за нашу державу найцінніше – своє життя. Згадка про це наповнює наші серця скорботою, а їхні героїчні образи назавжди залишаться в наших душах.

Ми прагнемо знати про всіх наших захисників і захисниць, із нетерпінням і радістю чекаємо їх додому, захоплюємося їхньою мужністю й незламністю. Впевнені, що вони достойно продовжили традиції своїх попередників, починаючи від княжих дружин часів Київської Русі, славного Війська Запорізького, полум’яних борців за свободу ОУН-УПА. Незалежність України виборювалась у кривавих боях і так само її збереження на сьогодні вимагає рішучості і відваги. Недаремно ж увесь світ із захопленням спостерігає за нашими воїнами, які демонструють легендарну силу й завзяття, прагнення до Перемоги й незламну рішучість. І водночас ми пам’ятаємо, що воїни потребують нашої підтримки. Недарма ж одним із пріоритетних напрямків діяльності волонтерства ЗНУ була, є й буде надалі підтримка нашої армії.

Цього святкового дня зичу всім українським воїнам якнайшвидше повернутися до їхніх родин здоровими й неушкодженими, принісши радісну звістку про Перемогу. Певен, що наступний день Збройних сил України весь народ відзначатиме у вільній і переможній країні і що ніколи українці та українки не забуватимуть тих, хто виборов їм мирне щасливе майбуття.

Зі святом! Слава Україні!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: