Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції щодо розвитку в аграрній і суміжних галузях в умовах глобалізації та військового стану в Україні

Нещодавно на базі Полтавського державного аграрного університету відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукове забезпечення міжнародних економічних відносин та соціально-економічного розвитку в аграрній і суміжних галзях в умовах глобалізації та військового стану в Україні». Учасниками заходу стали і представники кафедри обліку аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), а саме, завідувачка кафедри Тетяна Меліхова та її аспірант Сергій Пасічник.

Організаторами заходу були: МОН України; Департамент агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації; Полтавський державний аграрний університет; Навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій; кафедра економіки та міжнародних економічних відносин Державного університету Сейлем (штат Массачусетс, США); Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки»; Інститут свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України; Академія WSВ та Опольський університет (Республіка Польща); Національний аграрний університет Вірменії; Азербайджанський державний аграрний університет; Азербайджанський університет кооперації.

Конференція була спрямована на налагодження та поглиблення співпраці з ученими та фахівцями/чинями аграрної й суміжної галузей; розроблення та узагальнення пропозицій щодо підвищення ефективності розвитку міжнародних економічних відносин та функціонування соціально-економічних систем в умовах глобалізації та воєнного стану в Україні. А також спрямована на підтримку та популяризацію української науки задля її подальшого розвитку в умовах війни тощо.

Ризикам під час управління витратами на промислових підприємствах України в умовах невизначеності під час військового стану присвятили свою доповідь представники Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Тетяна Меліхова та Сергій Пасічник. Вони дійшли висновку, що метою процесу управління витратами промислових підприємств є зниження ступеня небезпеки, що дозволяє визначити критичні фактори ризику, якими воно зможе керувати. Це вплине на оптимізацію виробничих процесів, допоможе мінімізувати витрати, збільшити обсяги випуску, підвищити конкурентоспроможність як готової продукції, так і підприємства в цілому, а також отримати максимальний прибуток. Вміння управляти витратами і ризиками одночасно дозволить ухвалювати вдалі управлінські рішення і забезпечить максимальний результат. Це надасть стабільності промисловим підприємствам в умовах невизначеності під час воєнного стану.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU