Новини пресслужби ЗНУ / Новини / PhD-здобувачі та здобувачки ОНП «Журналістика» обговорили свої дисертаційні дослідження на науковому семінарі-передзахисті

П’ятого грудня на факультеті журналістика ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся семінар-передзахист для здобувачів і здобувачок 4 року навчання освітньо-наукової програми «Журналістика», на якому аспіранти й аспірантки презентували напрацювання перед колегами та викладацьким складом факультету.

Модераторка семінару, гарант ОНП «Журналістика», кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова представила учасників й учасниць. Вона наголосила на важливості наукового обговорення дисертацій здобувачів і здобувачок як складника якості їхнього досліджень. Поточне обговорення робіт – це перший крок до завершення написання дисертацій і представлення їх для експертного обговорення на кафедрах.
Доповідачами на семінарі стали аспіранти й аспірантки: Віталій Бабенко (тема дисертації «Конструювання дискурсу тілесності в мас-медіа»), Оксана Козачок (тема дисертації «Соціокультурний аспект дитячого телевізійного мовлення в українському медіапросторі») й Артем Куріхін (тема дисертації «Еволюція інформаційного контенту ЗМК періоду незалежної України»).
Наукові керівниці аспірантів/аспіранток – професорка, докторка наук із соціальних комунікацій, завідувачка кафедри журналістики Людмила Чернявська та кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри журналістики Алла Тернова – взяли участь в обговоренні робіт. Вони наголосили на необхідності удосконалення методологічних розділів досліджень і продовження їхньої апробації в міжнародних наукових виданнях і під час конференцій, а також – пошуку потенційних опонентів/ток і рецензентів/ток і підготовки робіт до захистів у разових спеціалізованих вчених радах. Декан факультету, доцент, кандидат педагогічних наук Віктор Костюк і викладачі та викладачки факультету – професорка, докторка наук із соціальних комунікацій, завідувачка кафедри Віта Березенко та кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики Павло Мірошниченко – відзначили актуальність тем дисертаційних досліджень, у полі зору яких – важливі мас-медійні тренди і трансформації, зокрема, зумовлені реаліями воєнного часу. Ще один науковий семінар PhD-здобувачів і здобувачок заплановано провести вже в наступному семестрі.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU