Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ЖАДЬКО Віталій Андрійович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ЖАДЬКО Віталій Андрійович

(04.04.1945, с. Воскресенка Новотроїцького р-ну Херсонської обл.) – доктор філософських наук (1997), професор. У 1966 закінчив Московський ін-т нафтохімічної та газової промисловості зі спеціальності «Інженер-механік газових і нафтових промислів», 1976 – Київський державний ун-т ім. Т.Шевченка зі спеціальності «Філософ-викладач філософських дисциплін та суспільствознавства». 1974–1997 – асистент, старший викладач, доцент кафедри філософії Запорізького індустріального ін-ту». 1997–2001 – начальник кафедри суспільно-економічних дисциплін Запорізького юридичного інституту МВС. З 2001 – професор кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Гуманітарного ун-ту «Запорізький ін-т державного та муніципального управління», 2005 – зав. кафедри суспільних дисциплін Запорізького державного медичного ун-ту. Cфера наукових досліджень – проблеми людини, світоглядна проблематика, філософія права, філософія педагогіки, філософія релігії. Автор 120 наукових праць, восьми монографій, серед яких «Світоглядні основи морально-етичної свідомості» (1997), «Філософсько-правові аспекти Конституції України» (2001), «Філософія як процес мовомислення» (2004).