Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

НІКОНОВА Зоя Андріївна

Славетні запоріжці / Всi персоналії / НІКОНОВА Зоя Андріївна

(21.05.1952, м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл.) – кандидат технічних наук (1997), професор (2001). У 1977 закінчила Запорізький індустріальний ін-т зі спеціальності «Напівпровідники та діелектрики». З 1977 – інженер, старший інженер, молодший і старший науковий спеціаліст, завідувач галузевої науково-дослідної лабораторії надвисоких частот інтегральних пристроїв, асистент кафедри напівпровідників та діелектриків, 1997 – доцент кафедри фізичної та біомедичної електроніки, 2000 – декан заочного факультету систем управління та інформаційних технологій, 2003 – декан факультету електроніки та електронних технологій Запорізької державної інженерної академії. Сфера наукових досліджень – розробка та дослідження надвисоких частот приладів і пристроїв. Автор понад 150 науково-методичних праць, серед яких «Біомедична електроніка» (2003), «Діагностика, контроль та випробування напівпровідникових приладів» (2007), «Біофізика» (2008) та патентів.