Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ПОЖУЄВ Володимир Іванович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ПОЖУЄВ Володимир Іванович

(10.02.1950, с. Новодмитрівка Барвінківського р-ну Харківської обл.) – доктор фізико-математичних наук (1986), професор, заслужений працівник освіти України (2006). У 1972 закінчив Дніпропетровський державний ун-т зі спеціальності «Механіка». Кандидат технічних наук (1976), з 1978 – доцент кафедри прикладної та будівельної механіки, з 1984 – завідувач кафедри теоретичної механіки, з 1993 – завідувач кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Запорізького індустріального ін-ту (з 1994 – Запорізької державної інженерної академії). З 2004 – ректор Запорізької державної інженерної академії. Сфера наукових досліджень – чисельно-аналітичні методи аналізу динамічних задач механіки деформованого твердого тіла та проблеми математичного моделювання. Автор понад 250 публікацій, п’яти монографій, серед яких «Стационарные задачи динамики многослойных конструкций» (1992), «Титан вторичный» в 2 ч. (2007), «Конвекционные течения в расплавах полупроводников» (2007), підручника, дев’яти навчальних посібників.

Р.Б.Шиханов