Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ТАМУРОВ Микола Григорович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ТАМУРОВ Микола Григорович

(01.01.1931, с. Улакли Великоновосілківського Донецької обл. – квітень 2003) – доктор фізико-математичних наук (1976), професор (1977), заслужений працівник освіти України (1993). У 1955 закінчив Дніпропетровський державний ун-т, інженер-механік. 1959 – асистент кафедр будівельної механіки, опору матеріалів та теоретичної механіки, 1963 – доцент кафедри опору матеріалів та теоретичної механіки Дніпропетровського інженерно-будівельного ін-ту. З 1962 – кандидат фізико-математичних наук. З 1965 –доцент, професор, завідувач кафедри вищої математики Запорізького індустріального ін-ту. З 1994 – декан математичного факультету Запорізького державного ун-ту. Сфера наукових досліджень – механіка деформованого твердого тіла, детерміністична і схолохастична динаміка та статика тришарових оболонок і пластин. Автор понад 90 наукових праць, монографій «Расчет многосвязных пластин и нелинейно-упругих пластин и оболочек» (1977), «Основные уравнения теории разномодульных оболочек» (1981). Нагороджений медаллю.

Н.Г. Максимчук