Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ЧЕРНИШ Олексій Михайлович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ЧЕРНИШ Олексій Михайлович

(1941, м.  Маріуполь Донецької обл.) – доктор філософських наук, професор. Закінчив Ростовський-на-Дону державний педагогічний ін-т, РРСФР. Працював у райкомі й обкомі комсомолу; заступником директора середньої школи № 54, інструктором обласної ради профспілок, м. Ростов-на-Дону; у Ростовському-на-Дону державному педагогічному ін-ті. У 1982–1987 – в Запорізькому державному машинобудівному ін-ті ім. В.Чубаря. У 1987–1997 – в Запорізькому державному ун-ті. З 1997 – завідувач кафедри філософії Одеського національного морського ун-ту. Сфера наукових досліджень – механізм забезпечення відповідальності влади, методологія наукового дослідження, марґінальна злочинність. Автор понад 140 публікацій.

Літ.: Запорізький національний університет: історія і сучасність (1930-2005). Ювілейна книга. – Запоріжжя, 2006. – С. 241.