Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ЯКОВЕНКО Олександр Григорович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ЯКОВЕНКО Олександр Григорович

(11.05.1944, м. Пологи Запорізької обл.) – доктор технічних наук (2001), професор (2003). У 1970 закінчив Дніпропетровський державний ун-т. З 1973 – асистент, доцент кафедри прикладної математики, 2003 – професор кафедри комп’ютерної обробки фінансово-економічної інформації Дніпропетровського національного ун-ту. Працював заступником декана фінансово-кредитного факультету, заступником директора Ін-ту економіки, з 2004 – завідувач кафедри економічної кібернетики Дніпропетровського національного ун-ту. Автор 120 наукових праць, двох монографій – «Теплообмін з фазовими перетвореннями робочих середовищ у конструкціях літальних апаратів» (1997), «Математичні моделі трансформаційної економіки» (2006).

Літ.: Шевцова О.Й. Яковенко Олександр Григорович// Професори Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара: Біобібліограф. Довідник. – Д.,2008. – С. 579–580.