Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Міс ЗНУ - 2009»: шоу краси, таланту та грації

«Міс ЗНУ - 2009»: шоу краси, таланту та грації

26.03.2009 16:36 Концерт

Уже ввосьме у нашому університеті проводиться конкурс краси «Міс ЗНУ». Цьогорічний варіант заходу виявився найкращим не тільки серед університетських, а й серед конкурсів подібного формату у нашому місті та області. Масштабні постановки дефіле, купа яскравих спецефектів, емоційні ведучі, цікаві хореографічні доповнення від шоу-балету та, звичайно ж, неймовірна чарівність сімнадцяти учасниць – все це гарантувало шоу успіх.

Організатором конкурсу традиційно виступив студентський центр культури, за сприяння відділу виховної роботи та прес-центру ЗНУ. Оцінювало учасниць високоповажне журі, до складу якого увійшли: комерційний директор швейної фабрики «Селена» Валентина Шахова, почесний член фото-клубу союзу фотохудожників Запорізької області, учасник міжнародних фото-виставок Дмитро Шестаков, директор модельної агенції «Пані Ірина», регіональний директор конкурсу краси «Міс Запоріжанка», фіналістка конкурсу «Місіс Всесвіт» Ірина Архипова, представник мобільної компанії «Life» Олександра Афанасієва, голова журі, голова Жовтневої районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" Олексій Ломикін.
За омріяну корону дівчата мали змагатися у п’яти конкурсах. Спершу вони з’явилися на сцені в одязі в стилі «офіс». Сімнадцять прекрасних представниць усіх факультетів Запорізького національного, вдягнені у стильні чорні спідниці та білі блузки від швейної фабрики «Селена», буквально зачарували усіх присутніх вже з першого погляду.
Далі у залі запанувала справжня спека, адже конкурсантки дефілювали подіумом у купальниках так, ніби розгулювали пляжем Сен-Тропе.
У фотоконкурсі члени журі та глядачі змогли насолодитися прекрасними світлинами, авторства студентки біологічного факультету Ірини Макушинської, на яких кожна з учасниць постала у неповторному образі.
Конкурс оригінальних суконь продемонстрував неабияку вигадливість та фантазію учасниць. Дівчата вийшли на сцену у вбраннях, які виготовили власноруч з оригінальних матеріалів. Чого тут тільки не було: і дзеркала, і скло, і надувні кульки, жалюзі, ложки та виделки, живі квіти та навіть таблетки активованого вугілля! Ну, і звичайно ж, на конкурсі талантів кожна з учасниць показала все, на що вона здатна. Дівчата співали, танцювали, демонстрували свої театральні постановки, показували гімнастичні етюди та навіть контемп. Та справжній фурор конкурсантки викликали своєю появою у вечірніх сукнях під час світського рауту.
Конкурс залишив масу позитивних емоцій у всіх, хто зміг за ним поспостерігати. Кожна з учасниць отримала призи від спонсорів та адміністрації університету. Так, Юлію Божко (факультет фізичного виховання) було нагороджено у номінації «Міс артистичність», Анну Федько (економічний факультет) - у номінації «Міс бездоганність», Аріну Позднюк (біологічний факультет) - у номінації «Міс Фото», а Дар’ю Лінник - у номінації «Міс елегантність». Олександра Павлова (математичний факультет) отримала одразу дві номінації - «Міс мрія» та «Симпатія спонсора», завдяки останній студентка отримала і цінний подарунок – сертифікат на 500 гривень від швейної фабрики «Селена». «Міс талант» стала Анна Хижняк (математичний факультет), «Міс конгеніальність» - Карина Горбенко (факультет іноземної філології), «Міс спокуса» - Надія Вечеря (факультет соціальної педагогіки тапсихології), «Міс шарм» - Олена Здановська (філологічний факультет), «Міс посмішка» - Світлана Ковальова, «Міс чарівність» - Жанна Кузьменко (економіко-правничий коледж ЗНУ), а «Міс грація» - Катерина Щуренко (факультет фізичного виховання).
Щодо студентки факультету журналістики Юліани Третяк, то вона упродовж усього конкурсу була у трійці лідерів, але їй трошки не пощастило під час демонстрації таланту. Мабуть не усі члени журі змогли гідно оцінити її фотомайстерність. Саме тому Юліана опинилася на четвертому місці і отримала номінацію «Міс авангард».
Щодо «Міс глядацьких симпатій», то її обирали за допомогою смс-голосування, яке тривало місяць до конкурсу. Рекордну кількість голосів отримала студентка біологічного факультету Олександра Безкоровайна.
Трійка переможниць розподілилася таким чином: «2-ою Віце-міс ЗНУ -2009» стала Анна Василенко (економічний факультет), «1-ою Віце-міс ЗНУ- 2009» назвали Юлію Турчик (факультет фізичного виховання). А корону переможниці абсолютно справедливо виборола Анастасія Битко (факультет соціології та управління).
Слід зазначити, що захід не відбувся би без спонсорської допомоги, яку надали Запорізька місцева організація партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», швейна фабрика «Селена», «Приватбанк» та мобільний оператор «Life».

Юлія ЧЕРНЕТА