Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відзначили День театру

На факультеті СПП відзначили День театру

31.03.2009 10:27 кафедра акторської майстерності концерт

27 березня у Міжнародний день театру студенти та викладачі спеціальності «Театральне мистецтво» факультету соціальної педагогіки та психології влаштували в університеті справжнє свято. За доброю традицією кафедрою акторської майстерності до Дня Мельпомени було організовано студентський капусник.

До свого свята театрали готувалися дуже старанно. По-перше, було проведено конкурс на яскраве оформлення фойє у БК «Дроб’язко». По-друге, кожна академічна група підготувала яскраві тематичні стіннівки. Особливо відзначились студенти 2 курсу, які зробили справжню «Алею зірок» з іменами своїх викладачів. На захід було запрошено чимало гостей. Серед них були працівники міських театрів, народні колективи, представники ректорату, декани усіх факультетів ЗНУ, провідні викладачі та абітурієнти.
Варто наголосити й на тому, що спеціально до цієї дати було закуплене нове вбрання сцени, що додало їй неймовірної краси! У концертній програмі взяли участь усі студенти акторської спеціальності. Зачаровували пісні про театр, які спудеї вигадали самостійно. Захоплювали акробатичні номери у виконанні 3 та 4 курсу. Смішним і водночас ліричним виявився «Котячий капусник», який презентували глядачам третьокурсники. Незвичайними костюмами, цікавим виконанням та креативним сценарієм вразив усіх присутніх і «Театр абсурду», який підготували студенти 2 курсу. Та, звичайно ж, запам’яталися професійне виконання східного танцю Галиною П’ятигорець та висококласний вокал Кристини Наливайко.
Відвідали свято і випускники спеціальності «Театральне мистецтво», які вже працюють у театрах Києва та Запоріжжя. Андрій Ісаєнко (актор київського «Театру на Лівому березі») та Максим Грушевський (актор Запорізького академічного театру ім. Магара) презентували номер про улюблених викладачів кафедри акторської майстерності.
Та справжній фурор викликав виступ викладача з вокалу Миколая Квектова. Миколай Миколайович заспівав дует Дж.Гершвіна «Do-do-do» двома голосами: чоловічим і жіночим. Несподіваним фіналом яскравої концертної програми став виступ вокально-інструментального ансамблю, до якого увійшли студенти та викладачі кафедри акторської майстерності. Разом вони виконали попурі з пісень гурту «Машина времени».
Успіх святу гарантувала кропітка робота студентів та викладачів спеціальності «Театральне мистецтво». А особливо - Людмили Гринь та Тетяни Петрик, які взяли на себе відповідальність за організацію заходу та відбір і компоновку концертних номерів. Завершилося дійство чудовим феєрверком!
29 березня студенти і викладачі спеціальності знову отримали можливість проявити свої таланти. Адже на «Дні відритих дверей» вони показали дипломну виставу М.Ладо «Звичайна історія». Режисером даної постановки став керівник курсу, народний артист України, професор Олександр Король, а педагогом з майстерності актора і сценічної мови – Тетяна Петрик. І хоча це була неділя, вільних місць у залі не було. Глядачі покидали залу у захваті від вистави та професійного виконання ролей студентами-випускниками.

Юлія ЧЕРНЕТА