Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ОЛІМПІАДА ДЛЯ МАЙБУТНІХ БАНКІРІВ

ОЛІМПІАДА ДЛЯ МАЙБУТНІХ БАНКІРІВ

29.04.2009 14:59 Олімпіада Економічний факультет

Студенти економічного факультету Анна Ниценко та Ніна Савіна гідно представили Запорізький національний під час Другого туру Всеукраїнської олімпіади з банківської справи, що відбувся на базі Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Востаннє студенти нашого університету брали участь у цій олімпіаді п’ять років тому. Та завдяки наполегливій праці студенток, що готувалися до змагання під керівництвом завідувача, професора кафедри фінансів і кредиту Алли Череп, журі високо оцінило рівень підготовки наших майбутніх економістів. Магістрантку Анну Ниценко нагородили Грамотою в номінації «За професійні знання», бакалавра Ніну Савіну відзначили в номінації «За всебічне та яскраве розкриття проблемного завдання».
Усього за звання найкращого знавця банківської справи цього року змагалися 56 студентів із 39 спеціалізованих ВНЗ України. Олімпіада зібрала представників студентства з Києва, Одеси, Донецька, Маріуполя, Луганська, Харкова, Луцька, Черкас, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Тернополя, Львова, Закарпаття тощо.
Другий етап Всеукраїнської олімпіади включав два тури, до яких входили завдання з таких базових тем, як банківські операції, гроші та кредит, центральний банк та грошово-кредитна політика, аналіз банківської діяльності, облік та аудит у банках. Під час першого туру учасники у рамках бліц-турніру, що цього року проводився вперше, мали відповісти на запитання, при чому регламентований час відповіді становив 2 хвилини. Також потрібно було скласти тест, давши відповідь на 50 запитань. Під час другого туру студенти мали письмово розв’язати кілька задач та внести власні пропозиції щодо вирішення проблемних питань.
Знання банківської справи оцінювало професійне журі у складі заслужених науковців та діячів Університету банківської справи, Національного банку України, Львівського національного університету ім. І. Франка, Тернопільського національного економічного університету, Київського національного економічного університету ім В. Гетьмана, Київського національного університету ім Т. Шевченка, Донецького національного університету. Очолила журі декан факультету банківської справи та інформаційних технологій Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України Марія Лапішко. При оцінці результатів виконання конкурсних завдань враховувалися і самостійність мислення конкурсантів, логіка викладання, знання нормативної бази та понятійного апарату, вміння формулювати та обґрунтовувати висновки пропозиції.
На студентів також чекала цікава екскурсія визначними місцями Львова. Усі вони відзначили високий рівень проведення олімпіади та зазначили, що участь у подібних заходах – це не лише можливість оцінити рівень своїх знань, але й можливість завести цікаві знайомства та набути необхідний досвід.

Магістр кафедри фінансів та кредиту
Анна Ниценко