Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили «тріумфаторів»

У ЗНУ нагородили «тріумфаторів»

30.04.2009 14:53 фестиваль конкурс Концерт

Яскравим гала-концертом завершився щорічний фестиваль талантів «Тріумфальна арка-2009». На феєричному дійстві, яке відбувалося 29 квітня у актовій залі 2 навчального корпусу ЗНУ, глядачі змогли ще раз насолодитися найкращими номерами, а учасники - отримали свої нагороди.

Слід зазначити, що організатори заходу (студентський центр культури та відділ виховної роботи ЗНУ) підготували для тріумфаторів чималу кількість корисних подарунків. Це стало можливим завдяки щедрості спонсорів конкурсу – Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Жовтневої райадміністрації, мобільному оператору «Life» та компанії «Oriflame».
Переможців цього року було розподілено по групах. Так, номінацію «Юність» представляли студенти-першокурсники, у «Сузір’ї» нагороджували найкращі дуети, тріо та квартети. Креативні виступи потрапили до групи «Найоригінальніший номер», чарівні та талановиті представляли групу «Натхнення», а ті, хто присвятив свої номери Україні, нагороджувалися у номінації «Зорі над Дніпром».
Та окрім лауреатства цьогорічні переможці ще й змагалися за звання «Магістра», тобто кращого з найкращих у своїй галузі. Таким чином, магістрами з конферансу стали студенти факультету журналістики Андрій Бондаренко та Вікторія Музальова, магістром з хореографії визнали Андрія Крупкіна (факультет соціології та управління). Магістерським званням з вокалу нагородили студента факультету іноземної філології Сурена Маркаряна та студентку факультету соціальної педагогіки та психології Кристину Наливайко. Присудили звання магістра і майстру кінематографії Антону Посмєтному (фізичний факультет) та «професіоналу» розмовного жанру Анні Міхеєвій (філологічний факультет).
Щодо колективної творчості, призові місця розподілили наступним чином: третє місце посіли факультет іноземної філології і факультет соціальної педагогіки та психології. На другому – фізики та студенти ФСУ. Перше присудили філфаку.

Юлія ЧЕРНЕТА

Ведучі року Андрій Бондаренко та Вікторії Музальова (факультет журналістики)
На сцені магістр з вокалу Сурен Маркарян (факультет іноземної філології)
Романтичний вальс від Андрія Крупкіна та Анастасії Битко (факультет соціології та управління)
Лірик нашого часу Микола Білик (філологічний факультет)

Чарівний танець ляльки у виконанні студентки біологічного факультету Альони Матвієнко
Неперевершена театральна постановка від Андрія Лятуринського та Аліни Яковенко
Креативний дует мімів «Їжачок та кульбабка» (факультет журналістики)
Східна красуня факультету соціальної педагогіки та психології Галина П’ятигорець
Фінальна пісня фестивалю у виконанні Костянтина Мащенка (СПП)

Лауреати фестивалю «Тріумфальна арка-2009»:
«НАЙАРИСТОКРАТИЧНІША ПАРА КОНКУРСУ» - студенти факультету соціології та управління Анастасія Битко та Андрій Крупкін.
«НАЙЧАРІВНІША ЗІРКА КОНКУРСУ» - студентка факультету іноземної філології Євгенія Кондратова.
«НАЙПРОФЕСІЙНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студент факультету іноземної філології Сурен Маркарян.
«НАЙПЛАСТИЧНІШИЙ ТАНЕЦЬ» - студент факультету соціальної педагогіки та психології Денис Книш.
«НАЙМАЙСТЕРНІШЕ ВИКОНАННЯ АВТОРСЬКОЇ ПРОЗИ» - студент факультету журналістики Артем Зайцев.
«НАЙЕСТЕТИЧНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студентка історичного факультету Надія Міщенко.
«ЗОЛОТИЙ ГОЛОС «ТРІУМФАЛЬНОЇ АРКИ» - студент філологічного факультету Микола Білик.
«НАЙЛІРИЧНІШИЙ ДУЕТ КОНКУРСУ» - студенти факультету фізичного виховання Катерина мушкет та Іван Красніков.
«НАЙДИНАМІЧНІШЕ ВИКОНАННЯ» - хореографічний колектив факультету соціології та управління, під керівництвом Андрія Крупкіна.
«НАЙТАЛАНОВИТІШЕ ВИКОНАННЯ» - студентки філологічного факультету, гурт «Леді S».
«НАЙЕКЗОТИЧНІШЕ ПОЄДНАННЯ» - студенти філологічного факультету Анна Міхєєнко та циганський танок.
«НАЙСПОРТИВНІШИЙ НОМЕР КОНКУРСУ» - студентки факультету фізичного виховання.
«НАЙСУЧАШНІШИЙ ТАНЕЦЬ» - студенти факультету менеджменту.
«НАЙОРИГІНАЛЬНІШИЙ НОМЕР» - студенти факультету журналістики Ірина Горбенко та Олексій Романенко.
«НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ 90-х РОКІВ» - студентка історичного факультету Марія Хазирова.
«НАЙСУЧАШНІШИЙ НОМЕР» - студент факультету соціології та управління Антон Пшеничний.
«НАЙВЕСЕЛІШИЙ НОМЕР» - студенти фізичного факультету, команда КВН «Жуковського 66».
«НАЙКАЗКОВІШИЙ НОМЕР» - студентка біологічного факультету Альона Матвієнко.
«НАЙКЛАСИЧНІШИЙ НОМЕР» - студенти факультету соціальної педагогіки та психології Аліна Яковенко та Андрій Лятуринський.
«НАЙКОЛОРИТНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студентка математичного факультету Ольга Солоха.
«НАЙНАТХНЕНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студенти фізичного факультету.
«НАЙНЕЗРІВНЯНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студентка факультету соціальної педагогіки та психології Кристина Наливайко.
«НАЙСИНХРОНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студенти біологічного факультету.
«НАЙНІЖНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студент факультету соціології та управління Ігор Пилипенко.
«НОМЕР ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» - студентка юридичного факультету Анна Кириченко.
«НАЙЕЛЕГАНТНІШИЙ СПІВАК» - студент фізичного факультету Євгеній Космаков.
«НАЙДУХОВНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студентка біологічного факультету Анастасія Крик.
«СРІБНІ СТРУНИ» - студентка біологічного факультету Наталя Шайдурова.
«НАЙМЕЛОДІЙНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студентка факультету менеджменту Аліна Бідняк.
«НАЙВІДВЕРТІШЕ ВИКОНАННЯ» - студентка факультету соціальної педагогіки та психології Галина Пятигорец.
«НАЙБЛИСКУЧЕ ВИКОНАННЯ» - студентка економічного факультету Анна Василенко.
«НАЙВИДАТНІШЕ ВИКОНАННЯ» - студентка філологічного факультету Олена Здановська.