Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемога майбутнього економіста ЗНУ на загальнодержавному рівні

Перемога майбутнього економіста ЗНУ на загальнодержавному рівні

05.05.2009 12:07 Перемога Економічний факультет

Представник економічного факультету ЗНУ вкотре продемонстрував високий рівень підготовки наших студентів на загальнодержавному рівні. Магістрант спеціальності «Економічна кібернетика» Олександр Головін здобув перше місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2009 році за напрямом «Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)».

Галузева конкурсна комісія для участі у підсумковій науково-практичній конференції відібрала 13 робіт студентів провідних вітчизняних ВНЗ. Цього року до Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, на базі якого відбувся захід, завітали представники Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, Харківського національного університету ім. Василя Каразіна, Сумського державного університету, Донбаського державного технічного університету, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізького національного університету тощо.
Журі конкурсу відзначило високий рівень підготовки усіх учасників конференції, а також різноплановість обраних ними тем для дослідження. Незважаючи на однакове тематичне спрямування, кожен молодий науковець розглянув власний аспект економіко-математичного моделювання. Так, Олександр Головін зосередився на аналізі та моделюванні динаміки цін на дорогоцінні метали.
Цікаво, що деякі методики дослідження, використані під час написання роботи, були спеціально для цього розроблені науковим керівником роботи, в.о. завідувача кафедри економічної кібернетики ЗНУ Наталією Максишко. Визначаючи переможців конкурсу, журі вирішило відзначити Олександра та ще трьох учасників дипломами Міністерства освіти і науки України першого ступеню. Друге місце розділили між собою п’ятеро осіб, а третє – четверо учасників змагань.
Зараз Олександр Головін разом із своїм науковим напружено працює над магістерською роботою. Водночас він знаходить час для розробки комп’ютерної програми – системи підтримки прийняття рішень (СППР). У перспективі ця розробка використовуватиметься як інструментарій для аналізу часових рядів економічних показників та ідентифікації кризових явищ в економіці.

Таміла ТАРАСЕНКО