Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Переможці «Завтра.UA» презентували свої проекти на всеукраїнському рівні

Переможці «Завтра.UA» презентували свої проекти на всеукраїнському рівні

22.05.2009 14:59 Конкурс

Протягом трьох днів переможці Конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» від Запорізького національного університету представляли наш виш у Києві (Пуща-Водиця) на Молодіжному форумі, що зібрав понад 300 переможців цьогорічного відбіркового конкурсу з усіх куточків України в молодіжному таборі «Лідер».
Наші студентки Наталя Башук, Інна Рибалко, Світлана Сириця, Наталія Дударєва, Олександра Зборовська, Марія Корнієнко, Анна Садова разом з іншими учасниками заходу розділилися за секторами «Наука та освіта», «Культура», «Соціальна робота», «Спорт», «Екологія». Перші два дні роботи Молодіжного форуму присвятили командотворчим та проектним тренінгам. Стипендіати під керівництвом професійних тренерів працювали над соціальними проектами, які були презентовані спершу організаційному комітету, а згодом – відомим особистостям, запрошеним в останній день. Це дало студентами з усієї України реальний шанс втілити в життя власні ідеї, обмінятися досвідом. Також вони змогли поспілкуватися з Віталієм Кличко, Святославом Вакарчуком, Андрієм Курковим, Сергієм Тигипко, Лілією Підкопаєвою, Павлом Гудімовим та іншими відомими особами. Всі проекти, розроблені студентами, були представлені на церемонії вручення Дипломів переможців стипендіальної програми.
Організатори заходу висловили сподівання на те, що саме переможці Конкурсу стануть новою інтелектуальною елітою України, адже головним завданням Програми є стимулювання громадської активності студентів, спрямованих на розвиток українського суспільства.

Голова НСТ ЗНУ Світлана Сириця