Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Директор спортклубу ЗНУ отримав нагороди

Директор спортклубу ЗНУ отримав нагороди

28.05.2009 11:53 Спортклуб

Валерій Баранов, директор спортивного клубу Запорізького національного університету, вчора був нагороджений одразу двома відзнаками – від Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізького відділення Національного олімпійського комітету України.

Почесну грамоту Запорізької обласної державної адміністрації «За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в області, пропаганду здорового способу життя і утвердження спортивного іміджу України» та Почесну відзнаку «За значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту» Валерію Миколайовичу вручив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Фролов під час спортивного свята на честь 70-річного ювілею Запорізької області.