Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися збори трудового колективу

У ЗНУ відбулися збори трудового колективу

11.06.2009 09:29 досягнення

Вчора в Запорізькому національному університеті відбулася щорічна звітна конференція, на якій ректор ЗНУ Сергій Тимченко розповів про роботу вищого навчального закладу за останній рік.

Під час виступу Сергій Михайлович навів ряд фактів, що переконливо свідчать про здобутки нашого вишу за останні роки. Зокрема, мова йшла по нову форму співпраці ректорату із членами трудового колективу: проведення зустрічей керівництва виша з представниками усіх структурних підрозділів. Під час цих заходів присутні висловили близько 200 зауважень і побажань щодо функціонування ВНЗ, з яких на момент конференції вже виконано 75%.
Минулого року відбулися зміни в організаційній структурі ЗНУ. До університету приєднався Торговий коледж та Економіко-гуманітарний факультет у м. Мелітополь, розпочав роботу Економіко-правничий коледж, створено ресурсний центр американознавства, Інтернет-агенцію, Центр незалежних соціальних досліджень, відкрився Інститут підприємництва «CISCO». Про високий рівень науково-дослідної роботи в університеті свідчить рейтинг цитованості наукових статей системи Scopus, в якому ЗНУ посідає 28 місце з 75 існуючих.
Протягом року в ЗНУ відбулося 17 міжнародних та всеукраїнських конференцій, 18 студентів перемогли на конкурсах наукових робіт та олімпіадах, 3 студентів отримали гранти Президента України, ще троє – стипендії Кабінету Міністрів. Більше сотні студентів побували на стажуваннях за кордоном. Свідченням освітніх послуг високого рівня є те, що цього року дипломи ЗНУ отримають більше 5 тисяч осіб.
Сергій Тимченко також окреслив деякі пріоритетні напрями подальшої роботи університету, зокрема, підвищення якості освіти та ефективності навчального процесу та формування позитивного мікроклімату в колективі.
Що важливо за умов кризи, виконано усі пункти колективного договору між керівництвом ЗНУ та його трудовим колективом, про що переконливо свідчив звіт голови профспілкової організації ЗНУ Бориса Павловського. Так само позитивно оцінили діяльність керівника ЗНУ головний бухгалтер Василь Тимошик, голова наукового сектору Вікторія Міняйло та декан фізичного факультету Анатолій Добрун. Присутні делегати трудового колективу (192 особи із 250 можливих) одностайно проголосували за те, аби визнати роботу ректора Сергія Тимченка задовільною, а умови колективного договору виконаними. Начальник юридичного відділу Ольга Кулініч оголосила перелік змін та доповнень до колективного договору, а також про внесення доповнень до Статуту університету, зумовлених його розвитком та реорганізацією. Після деяких уточнень присутні підтримали всі запропоновані зміни.