Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті відзначили ювілей декана Тамари Хом’як

На філологічному факультеті відзначили ювілей декана Тамари Хом’як

16.06.2009 13:50 Свято Філологічний факультет

На філологічному факультеті Запорізького національного влаштували урочистості з приводу ювілею декана доцента Тамари Хом’як. Привітати іменинницю та відзначити її неабиякий вклад у розвиток і процвітання нашого ВНЗ завітали як викладачі усіх кафедр факультету, так і представники інших структурних підрозділів нашого ВНЗ.

Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар привітавши іменинницю від імені ректорату, відзначив, що філологічний факультет – один із його найулюбленіших і він завжди із задоволенням відвідує усі численні його заходи. Тієї ж думки дотримується і проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, що приєднався до цих щирих привітань. Не залишилися осторонь від святкування й інші підрозділи. Поздоровити іменинницю завітали начальник відділу кадрів Наталя Котляренко, головний бухгалтер університету Василь Тимошик, керівник відділу з навчальної роботи Людмила Нестеренко, голова профспілки ЗНУ Борис Павловський. Усі вони відзначили довгі роки відданого служіння факультету та особисті якості іменинниці. А голова відділу аспірантури та докторантури Геннадій Васильчук висловив переконання, що Тамара Володимирівна незабаром здобуде чергове наукове звання. Адже шановна ювілярка, попри напружену освітянську та адміністративну працю, знаходить час і для плідної дослідницької діяльності.
Привітали Тамару Хом’як з ювілеєм і представники інших факультетів. Зокрема, керівник біологічного факультету Людмила Омельянчик та економічного Емілія Прушківська, колишній декан фізичного факультету, доцент Олексій Осипов. Особливим стало поздоровлення представників деканату факультету журналістики. Адже перед тим, як виокремитися в окремий підрозділ, він був частиною філологічного факультету і багато його викладачів працювали пліч-о-пліч з іменинницею.
До поздоровлень приєдналися і всі викладачі філологічного факультету. Усі кафедри: української літератури, української мови, загального та слов’янського мовознавства, українознавства, російської філології – підготували окремі виступи, підібравши для привітання ювілярки найліричніші вірші українських класиків. А завідувач кафедри загального і слов’янського мовознавства Віктор Чабаненко згадав, як кілька десятиліть тому, очолюючи філологічний факультет, прискіпливо добирав нові викладацькі кадри і із задоволенням запросив Тамару Хом’як працювати у нашому ВНЗ.
Також на ім’я шановної ювілярки надійшла святкова телеграма від імені філологічного факультету Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, де Тамара Володимирівна працювала перед тим, як перейти на роботу до ЗНУ.
Відомий співак і композитор Анатолій Сердюк, щиро поздоровивши свого наукового керівника Тамару Хом’як, подарував їй пісню на слова місцевої поетеси Віри Коваль «Запоріжжя вечірнє». Невимушена атмосфера та чудовий настрій перетворили урочистості на справжнє свято для всіх присутніх.