Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті післядипломної освіти ЗНУ урочисто вручили дипломи випускникам

На факультеті післядипломної освіти ЗНУ урочисто вручили дипломи випускникам

23.06.2009 17:08 Факультет післядипломної освіти Випускники вручення дипломів

У Запорізькому національному розпочалися урочистості з приводу вручення дипломів цьогорічним спеціалістам та магістрам. Першими документи, що засвідчують здобуття нового фаху, отримали випускники факультет післядипломної освіти.

Цього року колектив ФПО та представники ректорату вітали із початком нового важливого етапу в житті та побудові кар’єри 151 особу. Саме стільки спеціалістів, що тепер мають другу вищу освіту, випустив наш університет. Серед них - фахівці з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та організацій, правознавства, перекладу з англійської та німецької мов, а також іноземної філології (англійська мова та література і німецька мова та література), обліку і аудиту, фінансів, психології та біології.
Декан факультету післядипломної освіти професор Людмила Кривега, вітаючи випускників із важливим досягненням, відзначила, що цей випуск – особливий. Адже серед тих, хто цього разу здобував другу вищу освіту, чимало неординарних особистостей із державним мисленням. Привітавши спеціалістів від імені ректорату, перший проректор ЗНУ доцент Олександр Бондар висловив сподівання, що вони й надалі успішно втілюватимуть у своїй кар’єрі принцип «освіти протягом усього життя». Саме такий підхід до здобуття вищої освіти є тепер провідним не лише для Міністерства освіти і науки України, але й вважається визначальним для міжнародної організації ЮНЕСКО. Наш же університет надає багато можливостей для тих, хто вже отримав перший диплом, постійно підвищувати свою кваліфікацію та опановувати нові престижні спеціальності.

Таміла ТАРАСЕНКО