Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістри та спеціалісти з фізики отримали дипломи

Магістри та спеціалісти з фізики отримали дипломи

08.07.2009 12:10 Випускники Фізичний факультет вручення дипломів

Цьогорічні випускники фізичного факультету Запорізького національного університету – спеціалісти та магістри - отримали дипломи 7 липня. Урочистості з цього приводу зібрали не лише викладачів та представників адміністрації ЗНУ, але й випускників минулих років.

У своєму привітальному слові декан факультету Анатолій Добрун звернувся до вчорашніх студентів як до молодих колег і побажав їм успіхів у майбутній трудовій діяльності. Від імені ректорату на вручення дипломів завітав перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Олександр Григорович не обмежився щирими побажання. У його промові йшлося і про секрети успіху в дорослому житті. Так, він підкреслив, що з врученням диплому освіта не закінчується. Самоосвіта – неодмінна складова успіху будь-якого спеціаліста.
Почесний гість заходу - начальник управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації, випускник фізичного факультету ЗНУ Олександр Коваленко подякував викладачам за їх самовіддану працю від імені випускників усіх років.
Студентів привітали і завідувачі кафедр факультету Василь Гіржон, Олександр Яновський, Олександр Іваницький. Особливістю цього випуску стало те, що четверо вчорашніх студентів отримали стипендії від французького університету Дю-Мен і вже у вересні продовжать навчання в магістратурі цього вишу, щоб по закінченню французької магістратури отримати диплом європейського зразка. Викладачі побажали їм гідно представити наш виш та висловили сподівання на подальше розширення співпраці з іноземними партнерами.
Наприкінці свята випускники факультету влаштували справжню фотосесію з викладачами на згадку про цю пам’ятну дату.

Анна Собур