Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів на економічному факультеті

Вручення дипломів на економічному факультеті

06.07.2009 12:28 Випускники Економічний факультет вручення дипломів

Вручили дипломи магістрів і спеціалістів і на економічному факультеті ЗНУ. Що цікаво, на найкращих випускників чекали не лише почесні грамоти, а й медалі факультету.

Почесну місію поздоровити випускників від імені керівництва університету виконав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Федір Турченко. І, звісно, вчорашніх студентів щиро привітали декан факультету Емілія Прушківська та завідувачі кафедр.
На свято завітали колишній випускник економічного факультету керівник Запорізькою філією ВАТ «Кредитпромбанк» Андрій Драч та регіональний представник у Запоріжжі газети «Все про бухгалтерський облік» Ірина Нефьодова, також запросили і провідного фахівця з організації управління відділу якості управління Акціонерної компанії «Імідж-Холдинг АПС» Світлану Мирошниченко.
До програми урочистостей включили і виступ художнього танцювального колективу під керівництвом викладача економічного факультету Світлани Зульфугарової, студентів університету.
Випускники подякували викладачам за отримані знання та терплячість у ставленні до них. Зі словами вдячності до представників факультету звернулися і батьки студентів, адже самі здобуті під час навчання знання – запорука успішної кар’єри. Наприкінці свята, за традицією, на знак радості і перемоги у повітря злетіли капелюхи магістрів (конфедератки).

Анна Собур