Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники факультету менеджменту отримали дипломи

Випускники факультету менеджменту отримали дипломи

10.07.2009 13:20 Факультет менеджменту

Урочисте вручення дипломів, святковий концерт від молодших товаришів та вітання викладачів очікували на 238 студентів Запорізького національного університету під час учорашнього випускного. Саме стільки дипломованих фахівців із менеджменту випустив у цьому році наш виш. Серед них ті, хто ще під час вступу зробив вибір на користь логістики, менеджменту організацій, менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

На початку свята декан факультету Ірина Шавкун поздоровила студентів-випускників із днем народження, адже саме в цей день «народилися» молоді фахівці. Водночас цей день, на думку керівництва факультету, став для учорашніх студентів днем остаточної перемоги над усіма заліками та іспитами. Також Ірина Григорівна відзначила, що звертається до батьків випускникам з почуттям великої шани та подяки. І хоч цей випуск для факультету вже одинадцятий, все одно усім викладачі під час заходу відчували не тільки радість, а й тугу перед розставанням із колишніми вихованцями.

А почесний гість свята Артем Бережецький – випускник факультету менеджменту 2007 року - під час привітального слова згадав свої студентські роки і запевнив, що вони - найкращі у його житті. Студенти ж, попри власне хвилювання і вдячність до викладачів, сприймали свято як початок нового важливого етапу вже дорослого життя.

Ірина Горбенко