Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Мир у всьому світі та в ЗНУ

Мир у всьому світі та в ЗНУ

23.09.2009 12:26 Центр виховної та культурно-масової роботи Концерт

Щороку у третій вівторок вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день миру, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року. У Запорізькому Національному Університеті в цей день також традиційно проводяться святкові заходи.

23 вересня тематична музична перерва зібрала студентів біля другого корпусу ЗНУ, де вони мали змогу почути пісні різних народів світу. Радували присутніх своїми співами Анастасія Матрас та Анастасія Шапаренко (філологічний факультет), Анастасія Крик (біологічний факультет), Богдан Корнелюк (факультет іноземної філології) та Денис Крикливий (співробітник Центру виховної та культурно-масової роботи ЗНУ). А студентки факультету менеджменту виконали яскравий танець «Канкан». Вели перерву, ініційовану Центром виховної та культурно-масової роботи ЗНУ, студентки факультету журналістики Аліна Горохова та Анна Музалевська.

Катерина Гопенко