Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Успіхи студентки СПП визнали в обласній раді

Успіхи студентки СПП визнали в обласній раді

25.09.2009 09:54 Факультет соціальної педагогіки та психології Нагороди стипендіальні програми

Нещодавно в Запорізькій обласній раді в урочистій обстановці вітали цьогорічних стипендіатів голови облради. Серед відзначених за плідну наукову діяльність була і студентка магістратури факультету соціальної педагогіки та психології (спеціальність «Психотерапія та консультування») Юлія Сошина.

Відбір стипендіатів проводився на конкурсній основі. Кандидатуру Юлії висунуло керівництво факультету. При цьому враховували, що студентка має близько шести публікацій у фахових видання, ще з першого курсу почала брати участь у різнорівневих наукових конференціях. Свого часу гідно представила наш університет на Всеукраїнській олімпіаді із психології. За словами самої Юлії, присвоєння стипендії стало для неї приємним сюрпризом. «Я тільки на церемонії дізналася, що від кожного вишу області відібрали лише одного стипендіата і збагнула, наскільки почесною є ця перемога», - поділилася своїми враженнями Юля.
У планах магістрантки – продовжити займатися наукою. Водночас вона переконана, що і в практичній діяльності здобуті знання будуть корисними.

Таміла Тарасенко