Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до святкування дня народження Мелітополя

ЗНУ долучився до святкування дня народження Мелітополя

28.09.2009 09:59 Річниця

27 вересня місто Мелітополь відзначало своє 225-річчя. ЗНУ не залишився осторонь такої значної події в регіоні та був представлений на виставці вишів, яка традиційно проходить в День міста.

Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ в м. Мелітополь запропонував місцевим жителям не тільки інформацію про наш університет, але й демонстрував різноманітні цікаві акції.
Наприклад, всі бажаючі могли миттєво отримати свій портрет на календарі ЗНУ. Крім того, студенти спеціальності «Фізична реабілітація» пропонували гостям виставки випробувати на собі унікальні техніки масажу.
Мелітопільці та гості міста були щиро зацікавлені нашим університетом, від студентів та викладачів дізнавалися про наші спеціальності та напрямки підготовки. Свято в місті відбувалося завдяки активні та творчій участі студентів та викладачів Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ.

Наталя Омельченко