Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вийшов біографічний довідник відомих особистостей Запоріжжя

Вийшов біографічний довідник відомих особистостей Запоріжжя

30.09.2009 11:41 Історичний факультет

Вчора у Запорізькій обласній універсальній бібліотеці ім. Горького з нагоди 70-річчя Запорізької області та Всеукраїнського дня бібліотек відбулася презентація книги кандидата історичних наук доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ Руслана Шиханова «Хто є хто на Запоріжжі: Біографічний довідник. 2008 рік».

Книга містить біографії понад 2 тисяч лідерів Запорізького регіону: керівників органів державного управління та місцевого самоврядування, керівників регіональних партійних та громадських організацій, підприємств, діячів науки, культури, мистецтва, спортсменів, журналістів.
Це вже восьмий довідник, перший вийшов у 2001 році. «Проект реалізується за міжнародними стандартами «Who is who». Для збору інформації використовуються особисті анкети, а також відкриті джерела – преса, виборчі матеріали, довідки прес-служб, інтерв’ю тощо», - зазначив Руслан Борисович.
Наклад видання невеликий – усього 500 примірників, упорядник обіцяє, що більшість книг потрапить до запорізьких бібліотек. Цікаво, що у багатьох біографічних довідках розповідається не лише про кар’єру особи, але й про її родину та захоплення.
Варто зазначити, що на сайті ЗНУ навесні цього року було розміщене для обговорення подібне видання - книга «Славетні запоріжці». Над нею працювали відомі фахівці історичного та філологічного факультетів нашого університету, серед яких Галина Турченко, Федір Турченко, Олександр Ігнатуша, Ольга Стадніченко, Оксана Проценко, Наталя Горбач. Книга стала основою для створення програми «Народжені на Запоріжжі» на обласному телеканалі.

Олександра Салтан