Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День здоров’я в Мелітополі

День здоров’я в Мелітополі

12.10.2009 13:05 Мелітополь Економіко-гуманітарний факультет свято спорт День здоров’я

Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у місті Мелітополь відомий не тільки своєю освітньою діяльністю, а й різноманітністю студентських заходів, які проходять серед молоді. Одним із традиційних свят є День здоров’я, який відбувся у цьому році 8 жовтня у міському парку культури та відпочинку ім. М.Горького.

Викладачі кафедри «Фізичної реабілітації та спорту» (Поліна Біляєва та Світлана Могильовська) та члени студентської ради (Дар’я Акопян, Катерина Єрмолова, Данило Піщалкін та Тетяна Тітова) на високому рівні організували проведення спортивних змагань.
Найулюбленішою грою цього свята є «Квест», в якому змагаються студенти та викладачі факультету. Переможцями цьогорічного «Квесту» стала команда «Інформали», гравцями якої були студенти спеціальності «Інформатика» на чолі зі старшим викладачем Олексієм Меркушем. Вони показали найкращі знання історії рідного міста та прийшли до фінішу першими. Команди «Білий метелик» та «Зелений папуга» прийшли до фінішу з мінімальним відривом від переможців.
Любителі гри у футбол (юнаки) та піонербол (дівчата) змагалися за перші місця, які посіли команди спеціальностей «Дизайн» та «Фізична реабілітація» відповідно.
Усі переможці отримали почесні грамоти та солодкі призи від факультету. А учасники, вболівальники, викладачі та куратори академічних груп провели незабутній день позитивних емоцій.

Юлія Побережна