Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові умови вступу до ВНЗ

Нові умови вступу до ВНЗ

29.10.2009 17:56 Абітурієнт-2009 Вступна кампанія-2009 Приймальна комісія

МОН затвердив нові умови вступу до ВНЗ. Щоб стати першокурсником вишу з III-IV рівнем акредитації в 2010 році, абітурієнтові потрібно буде мати не два, а три сертифікати про результати ЗНО.

Обов’язковими є українська мова та література, математика чи історія України. Третій сертифікат – з профільного предмету.
Тестування починатиметься 1 червня і триватиме по 14 липня. З 15 липня ВНЗ почнуть приймати документи. На творчих спеціальностях з 22 по 31 липня триватимуть творчі конкурси. Зарахування на держбюджет відбуватиметься до 10 серпня.
При вступі буде враховано середній бал атестата за 12-бальною шкалою, який сумується з балами тестування.
При вступі до магістратури обов’язковим буде екзамен з іноземної мови.
Крім того, вступати можна буде лише до одного ВНЗ за один раз і подавати треба буде лише оригінал документів.
В наступному році рейтинги абітурієнтів формуватимуться наступним чином:
1. Особи, зараховані поза конкурсом (із середнім балом сертифікату не менше 124)
2. Особи, рекомендовані до зарахування за результатами співбесіди;
3. Абітурієнти, які здобули успіх у вивченні профільних предметів, призери; всеукраїнських та міжнародних олімпіад;
4. Претенденти на зарахування за конкурсом.
Зі списку пільговиків буде виключено переможців Малої академії наук.

З умовами вступу до ЗНУ можна буде ознайомитись вже наступного тижня на сторінці приймальної комісії.