Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доповідь науковця ЗНУ відзначена на міжнародній конференції

Доповідь науковця ЗНУ відзначена на міжнародній конференції

30.10.2009 11:56 міжнародна конференція наукова конференція Перемога Факультет соціальної педагогіки та психології

Доцент кафедри практичної психології факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету Юлія Паскевська посіла 1 місце у секції «Управління персоналом» XXXVI Міжнародній науково-практичній конференції, організованій ВАТ „Запоріжсталь”.

Так високо організатори оцінили доповідь Юлії Анатоліївни «Технології профілактики та подолання професійного вигорання на підприємстві в період трансформаційних та кризових процесів».
Усього ж під час заходу діяло 13 секцій, у тому числі, присвячені вирішенню таких питань, як енергетичні, автоматизації, розрахункової техніки та інформаційних технологій, управління персоналом, охорони навколишнього середовища тощо.
На конференцію завітали спеціалісти металургійних підприємств та вишів України, а також Росії та Білорусії. Їх об’єднало прагнення дізнатися про новітні цікаві розробки у галузі, поділитися досвідом. За два дні роботи конференції (5-6 листопада) було представлено 510 доповідей. Кращі ідеї, висловлені їхніми авторами, знайдуть своє застосування у виробництві. Ті ж, хто надав конкретні пропозиції з удосконалення роботи галузі, відзначені дипломами і цінними подарунками.