Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економісти та юристи – разом проти кризи

Економісти та юристи – разом проти кризи

27.11.2009 09:56 економічний факультет юридичний факультет круглий стіл

26 жовтня в актовій залі 5-го корпусу ЗНУ відбувся круглий стіл на тему: «Ефективне управління антикризовими заходами в сучасних умовах». Ініціаторами круглого столу виступили одразу два факультети: юридичний та економічний.

Засідання круглого столу проходило в рамках діяльності студентського наукового гуртка кафедри фінансів та кредиту економічного факультету «Теоретичні та практичні проблеми управління фінансами». Керівник гуртка професор Алла Череп у своїй вступній промові зазначила: «В часи кризи треба розробити заходи, спрямовані на забезпечення сталого розвитку господарства в цілому та суб’єктів господарювання зокрема».
Круглий стіл працював за чотирма напрямами: проблеми банкрутства суб’єктів господарювання та їх вплив на економічну кризу в Україні; моделі прогнозування банкрутства; антикризові заходи; правове регулювання процедури банкрутства. Організацію діяльності останньої секції взяв на себе юридичний факультет ЗНУ, долучивши до її роботи юристів-практиків. Декан юридичного факультету професор Тетяна Коломоєць підкреслила: «В такі часи економісти та юристи повинні об’єднатись».
Серед запрошених до участі у круглому столі експертів та викладачів були начальник Регіонального відділу Держфінмоніторінгу України у Запорізькій області Людмила Кривонос, заступник начальника Регіонального відділу Держфінмоніторінгу України у Запорізькій області Тарас Парута, директор Запорізького філіалу «Енергобанк» Станіслав Нагаєць, перший заступник начальника Управління Пенсійного фонду України Орджонікідзевського району м. Запоріжжя Олексій Лепьохін, завідувач кафедри економіки Нікопольського інституту ЗНУ Валерій Селівестров, декан факультету менеджменту професор Ірина Шавкун.
Активну участь у круглому столі брали викладачі економічного та юридичного факультету. Захід викликав неабияку зацікавленість студентства – в актовій залі не було жодного вільного місця.

Катерина Гопенко