Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 18-річчя економічного факультету

18-річчя економічного факультету

30.11.2009 12:54 Свято Економічний факультет Концерт Річниця

27 листопада урочистим концертом завершився тиждень економічного факультету ЗНУ, який цього року відсвяткував 18-ту річницю від дня заснування.

Протягом цілого тижня студенти змагалися з викладачами у бліц-турнірі з шахів, малювали стінні газети, складали кросворди, демонстрували свої здібності і знання в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?». Найкращі з них були нагороджені грамотами «Почесний відмінник ЗНУ» (Галина Співак, Марія Мальцева, Вікторія Шаповалова, Наталія Коломієць, Ганна Рурка), «Студент року» в номінаціях «Студент-вчений», «Студент-артист року», «Студент-спортсмен» і «Студент-суспільний діяч».
Під час святкового концерту виконуюча обов’язки декана економічного факультету Алла Череп згадала про основні віхи становлення факультету, його історію, традиції і науковий потенціал. Економічному факультету справді є чим пишатись, адже його випускники, працюють не тільки на території України, але й за її межами. Алла Василівна висловила велику подяку заслуженим викладачам економічного факультету за їх нелегку педагогічну працю і нагородила найкращих почесними грамотами.
До привітань приєднався ректор Сергій Тимченко, який нагородив кращих співробітників та викладачів економічного факультету грамотами від Жовтневої районної адміністрації, а також почесними грамотами ЗНУ і грошовими преміями.
Не забули про свято декан факультету менеджменту Ірина Шавкун, а також декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, завідувач відділу аспірантури та докторантури Геннадій Васильчук, голова Жовтневої районної партійної організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сергій Заруба, голова Запорізької обласної громадської організації «Молода Батьківщина» Олексій Ломикін.
Серед великої кількості подарунків і привітань був і сюрприз від студентів-першокурсників економічного факультету, які підготували яскраву концертну програму.

Олена Переверзєва