Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Американський фахівець провів семінар для вчителів англійської мови

Американський фахівець провів семінар для вчителів англійської мови

01.12.2009 10:48

Факультет іноземної філології продовжує співпрацю із Американською амбасадою у межах діяльності «Американського ресурсного центру». 26 листопада 2009 року факультет знову гостинно відкрив двері для вчителів міста, запросивши їх до спілкування із вчителем англійської мови Томасом Таскером у межах практичного семінару «Використання новітніх комп’ютерних технологій на заняттях з англійської мови».

Для занять було обрано ауд.241, адже саме технічні можливості цього комп’ютерного класу змогли зробити заняття найбільш продуктивним. Не зважаючи на те, що після карантину вчителі мають надолужувати пропущений матеріал, 30 освітян все ж таки змогли знайти час для участі у семінарі.
Запропоноване заняття складалося із двох частин і включало як інтерактивну лекцію, так і практичну роботу із представленим дидактичним матеріалом. На початку Томас Таскер пояснив сутність ключових термінів, на які він спирається, розповів про ті інтернет-ресурси, які передбачалося залучати, довів, що використання його підходу має сприяти підвищенню мотивування у навчанні англійської як іноземної мови.
Цікавим і продуктивним моментом семінару стало те, що вчителі змогли не лише ознайомитися із новітнім підходом до навчання іноземної мови, але й самостійно попрацювати із мовним матеріалом, на собі перевірити ефективність використання різних оригінальних видів роботи із лексикою на уроці. Більш того, Томас Таскер запропонував перелік сайтів, які можуть стати у пригоді вчителям при підготовці до уроків із закріплення певних мовних явищ.
Вчителі шкіл міста висловили свою щиру вдячність пану Таскеру та побажання у подальшому проводити такі цікаві і надзвичайно корисні семінари із методики використання новітніх технологій у навчанні.