Новини пресслужби ЗНУ / Новини / При МОН утворено Громадську раду з національно-патріотичного виховання

При МОН утворено Громадську раду з національно-патріотичного виховання

01.12.2009 14:46

Відтепер про національно-патріотичне виховання піклуватиметься спеціально створена при Міністерстві освіти і науки України громадська рада (наказ № 1058 від 24.11.2009) До складу громадської ради увійшли представники вищих навчальних закладів України, громадських організацій, журналісти, юристи, представники студентського самоврядування тощо. Очолила раду проректор Львівського національного університету Звенислава Мамчур. Запорізьку область в цій раді представляє помічник ректора з виховної роботи ЗНУ Наталія Воронова.

Громадська рада – це дорадчо-консультативний орган, який забезпечить організаційно-правові умови для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, забезпечить відкритість діяльності міністерства, з урахуванням громадської думки у процесі підготовки та організації виконання його рішень.
Перше засідання громадської ради відбулось 29 листопада в Міністерстві освіти і науки України. На засіданні виступали з доповідями директор інституту проблем виховання АПН України Іван Бех, голова ВМГО «Дебатна академія» Марія Кравчук, керівник правління ГО «Центр національного відродження» Тарас Рондзістий, відповідальний за співпрацю з державними органами влади НСОН «Пласт» Роман Орищенко.
На засіданні було затверджено внутрішню структуру громадської ради, яка складається з 4 груп: інформаційного забезпечення, моніторингу виконання рішень МОН, медіа та методичного забезпечення національно-патріотичного виховання.
На наступній нараді, яка відбудеться 14 грудня на базі Київського національного університету ім. Шевченко, буде затверджено план роботи та обговорено найважливіші питання щодо ефективної роботи ради.