Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Мер Запоріжжя нагородив найкращих студентів ЗНУ

Мер Запоріжжя нагородив найкращих студентів ЗНУ

14.12.2009 12:06 нагороди Візит визначних людей

11 грудня відбулася зустріч Євгена Карташова зі студентами, на якій мер вручив нагороди та грамоти найактивнішим з них. Цікаво, що всю концертну програму зустрічі підготували наші студенти.

За активну громадську діяльність, спрямовану на розвиток студентського руху в нашому місті, почесними грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради та цінними подарунками мер нагородив студента біологічного факультету Олександра Єршова, студентку Торгового коледжу ЗНУ Юлію Лосик, Дар’ю Санакоєву з факультету журналістики та Юлію Турчик з факультету фізичного виховання.
Сертифікати учасника проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування» отримали студенти Денис Голубєв та Дар’я Санакоєва. Розважали гостей віршами, піснями та танцями зірки ЗНУ Анастасія Битко, Ольга Солоха, Сурен Маркарян, Анастасія Крік, Марія Мокроусова, Анна Музалевська, Аліна Горохова, Юлія Турчик, допомагали їм Валерія Ситотіна та Олександра Літовченко.
Студенти вручили Євгену Карташову медаль «Почесний студент міста Запоріжжя», книгу «Молодь рідному місту» та диск з Запорізьким вальсом, слова до якого написав Валерій Шаповалов.