Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перспективи розвитку природничих наук очима майбутніх біологів

Перспективи розвитку природничих наук очима майбутніх біологів

15.12.2009 11:29 біологічний факультет наукова конференція наука

12 грудня 2009 року на базі біологічного факультету ЗНУ відбулася університетська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Актуальні проблеми та перспективи розвитку природничих наук». Тези конференції.

Пленарне засідання розпочалося вітальними словами проректора з наукової роботи Сергія Бостана та декана біологічного факультету професора Людмили Омельянчик. Голова Наукового студентського товариства Наталя Дударєва презентувала доповідь на тему: «Досягнення та перспективи розвитку наукового студентського товариства біологічного факультету ЗНУ».
Під час роботи конференції студенти презентували 101 доповідь. Присутні проглянули презентації, що ілюстрували наукові тези. Останні засвідчили високий рівень експериментальних наукових досліджень. Усього в конференції взяло участь 196 осіб. Що важливо, серед молодих науковців були не тільки спеціалісти і магістри, але і студенти 1-3 курсів.
Секційна робота тривала за такими напрямами: «Ботаніка та екологія рослин», «Садово-паркове господарство», «Природокористування та охорона навколишнього середовища», «Зоологія та екологія тварин»; «Фізіологія, імунологія та екологія людини»; «Хімія та біохімія»; «Мисливствознавство та іхтіологія».
На заключному засіданні декан біологічного факультету Людмила Омельянчик подякувала всім присутнім за плідну роботу. Подяки від ректора ЗНУ Сергія Тимченко за найкращі доповіді отримали такі науковці: п’ятикурсниця Катерина Адамовій, студент четвертого курсу Сергій Якоба, магістрантка Віра Бутенко; четвертокурсниця Христина Карпова, третьокурсниця Наталія Ушкевич; студентка другого курсу Вікторія Яранцева, магістрантки Вікторія Мельничук і Раїса Литвиненко; четвертокурсниця Ксенія Новікова, студентки п’ятого курсу Ольга Богуславська і Ганна Переясловець, четветрокурсники Катерина Будко й Ярослав Казаченко.