Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічну ялинку ЗНУ відкрито

Новорічну ялинку ЗНУ відкрито

28.12.2009 11:41 Центр виховної та культурно-масової роботи Новий рік та Різдво

Відкриття новорічної ялинки, яке відбулось 25 грудня, було відзначено гарним святковим настроєм, дружньою атмосферою серед студентської молоді, яскравими ведучими, які в образі сучасних Діда Мороза і Снігуроньки влаштували справжній байкерський зліт.

Центр виховної та культурно-масової роботи влаштував студентам ЗНУ справжню новорічну казку, повірити в яку студенти змогли завдяки гарно прикрашеній ялинці, яскравій ілюмінації, новорічним оленям, салюту і, звичайно, новорічним мелодіям і пісням у виконанні студентів Євгенії Кондрашової (факультет іноземної філології), Юлії Кондратенко (економічний факультет), Миколи Білика (філологічний факультет) і Ольги Солохи (математичний факультет).
З Новим Роком та Різдвом привітав студентів перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він побажав великої наснаги і козацького здоров’я для реалізації усіх сподівань і мрій, творчих ідей і планів.
До новорічних привітань приєднався голова Жовтневої районної адміністрації Костянтин Вайтанік, який передав щирі вітання від міського голови Євгена Карташова, а також побажав успіху, щастя і всіх земних гараздів.
Запалення вогників на новорічній ялинці і прихід Нового року в образі білого тигреня завершило святкову програму.

Олена Переверзєва