Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Успішно завершена програма підвищення кваліфікації для фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції

29.12.2009 11:49

21 грудня 2009 року в Запорізькій Обласній державній адміністрації в урочистій обстановці були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації.

В жовтні 2009 року був укладений Державний договір про підвищення кваліфікації між Школою вищого корпусу державної служби України та Запорізьким національним університетом на виконання Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки, затвердженої постановою КМ України від 05.11.08 № 74.

Метою цієї програми було досягнення належного рівня мовної підготовки (англійської мови) фахівцями у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України шляхом організації заходів з мовної підготовки державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Програма підвищення кваліфікації для фахівців проходила в Запорізькому національному університеті з 5 жовтня по 21 грудня 2009 року. В рамках цієї програми підвищили свої знання з англійської мови 40 державних службовців (4 групи), які отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації. Це були державні службовці не лише з Обласної державної адміністрації (керівники та співробітники), але й з Запорізької міської ради, і навіть представники Управління МНС у Запорізькій області.

Навчання проходило в спеціалізованих аудиторіях на базі Запорізького національного університету. Це був спільний проект Департаменту післядипломної освіти та додаткових освітніх послуг і факультету іноземної філології, оскільки викладали в групах лише найкращі викладачі факультету іноземної філології: кандидати філологічних наук, доценти: Василина К.М., Галуцьких І.А., Клименко О.Л., Запольських С.П.

Як зазначив директор Департаменту післядипломної освіти та додаткових освітніх послуг Геннадій Васильчук «Це була перша ластівка нашої плідної роботи і ця спроба вийшла надзвичайно вдалою. Хочеться підкреслити, що Департамент ще раз довів свою спроможність підготовки фахівців найвищого ґатунку».

Центр післядипломної освіти