Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти СПП запросили дітей у казку

Студенти СПП запросили дітей у казку

30.12.2009 15:05

У будинку культури імені Дроб’язка (8 навчальному корпусі Запорізького національного університету) два дні поспіль звучав веселий дитячий сміх та тривало казкове новорічне дійство. Але якщо 29 студенти театрального відділення факультету соціальної педагогіки та психології влаштували вже традиційну виставу для дітей співробітників та студентів нашого університету, то 30 грудня свято стало особливим.

Справа в тому, що ця ялинка була влаштована для дітей з особливими потребами – вихованців Запорізьких територіальних центрів соціальної допомоги. Цей захід став черговим етапом співпраці факультету СПП із цими установами. Так. багато їхніх працівників вчаться на заочному відділенні факультету СПП, підвищують кваліфікацію на базі ЗНУ. Навзаєм територіальні центри слугують базою практики для наших студентів. Тепер же представники ЗНУ вирішили влаштувати свято для вихованців територіальних центрів. Студенти четвертого курсу театрального відділення влаштували для дітей казкову інтермедію, де діяли не лише Дід Мороз і Снігуронька, але й клоуни і такі сучасні персонажі, як лялька барбі й трансофомер. Потім на малих гостей ЗНУ та їхніх батьків і вчителів чекала вистава «Кицин дім». Цього року студенти обрали саме її для дипломного спектаклю і, якщо судити із захопленої реакції перших глядачів, під час іспиту на них чекає справжній успіх.
Перед початком вистави декан факультету СПП Ольга Пономаренко, привітавши усіх присутніх зі святом, висловила надію на подальшу плідну співпрацю із територіальними центрами і побажала, аби новий рік виявився кращим, ніж цей.
Приєднавшись до цих привітань, хочемо подякувати нашим артистам, які протягом двох днів дарували дітям свято. Окрема подяка керівникам курсу акторської майстерності - старшому викладачу, заслуженій артистці України Надії Стадніченко і старшому викладачу, заслуженому артисту України Володимиру Гончарову та їхнім студентам Інні Гудко, Оксані Коломоєць (Кішка); Олексію Рудницькому (Кіт), Ганні Войцехович і Ганні Петровій (Коза); Віталію Комісарову (Козел); Дар’ї Немчіновій, Ользі Поповій (Курка); Сергію Собержанському (Півень); Маші Мішина, Ганні Павленко (Кошенята); Вікторії Медвідь і Ксюші Блохіній (Свиня). А також усім, хто брав участь у підготовці свята та спектаклю.