Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологи ЗНУ відзначили ювілей відомого українського байкаря

Філологи ЗНУ відзначили ювілей відомого українського байкаря

18.02.2010 11:29 Філологічний факультет річниця

Вчора на філологічну факультеті влаштували вечір, присвячений 220-річчю із дня народження українського письменника, відомого байкаря Петра Гулака-Артемовського.

Студенти другого курсу підійшли до організації творчо. Звісно, була й офіційна частина, під час якої ведучі – Дар’я Книжник, Світлана Попович і Дар’я Савичева – нагадали присутнім основні етапи життя і творчості Петра Гулака-Артемовського. Пролунали найвідоміші твори письменника у виконанні Миколи Білика, Ольги Федько, Ксенії Шпак, Ганни Дворної, Ганни Резніченко, Яни Агафонової, Катерини Яценко, Олени Холод й Олександри Лубенської.
Студенти хотіли нагадати однокурсникам та гостям - представникам першого курсу – про різні грані таланту цього письменника, нині здебільшого відомого завдяки байці-казці «Пан та собака».
Потім на гостей чекала вікторина на знання життя і творчості ювіляра, питання якої розробила другокурсниця Ксенія Круопайте. Студентка цього ж курсу Лілія Богуславська підготувала цілу програму: кросворд, ребуси, пантоміми – усе це повинно було допомогти присутнім пригадати найважливіші моменти незвичайної лекції і по-новому оцінити постать Гулака-Артемовського. Найактивніші ж учасники конкурсів отримали призи.
На завершення заходу доцент кафедри української літератури Валентина Кравченко подякувала усім організаторам вечора та ще раз нагадала про непересічне значення постаті Гулака-Артемовського для розвитку вітчизняної літератури.

Таміла Тарасенко