Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / На экономическом факультете отметили 70-летие доцента Евгения Белого

На экономическом факультете отметили 70-летие доцента Евгения Белого

31.03.2010 10:55

Празднование семидесятилетия доцента кафедры финансов и кредита Евгения Белого стало торжеством для всего экономического факультета. Евгений Лукьянович стоял у истоков создания факультета, был первым заведующим кафедры финансов и кредита, в течение многих лет способствует развитию и процветанию родного факультета. Поэтому поздравить именинника собрались представители ректората, преподаватели всех факультетских кафедр и студенты.

Від імені ректорату Запорізького національного університету ювіляра привітав проректор з наукової роботи Сергій Бостан. Також він вручив імениннику Почесну грамоту Запорізької обласної ради. На регіональному рівні Євгена Лук’яновича відзначили за багаторічну сумлінну працю та підготовку викокваліфікованих фахівців.
Декан економічного факультету, завідувач кафедри фінансів та кредиту Алла Череп, вітаючи Євгена Білого, зазначила, що підбір чудового колективу на кафедрі та створення там особливої атмосфери творчого підходу до праці, - у цілому заслуга ювіляра.
Завітав на свято і головний бухгалтер ЗНУ Василь Тимошик. Він згадав про те, як свого часу очолював екзаменаційну комісію у рік першого випуску на факультеті, і запевнив, що з того часу по особливому ставиться до економічного факультету в цілому і до Євгена Лук’яновича зокрема.
Багато теплих слів на адресу ювіляра пролунало і від представників усіх кафедр. Зокрема, Іван Колобердянко – свого часу перший декан економічного факультету - привітав іменинника, відзначивши, скільки той доклав зусиль для становлення факультету. Завітали на святкування і студенти. Представники студентської ради факультету та Наукового студентського товариства економічного факультету подарували ювіляру квіти та найтепліші побажання. Також на честь Євгена Білого пролунали пісні у виконанні найкращих артистів факультету.