Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентський мер – 2. У головній ролі – Ніна Степанюк

Студентський мер – 2. У головній ролі – Ніна Степанюк

27.08.2010 09:19

Кожна партія проводила свою передвиборчу кампанію, у ході якої агітувала всіх учасників віддати голоси за свого кандидата. Після цього, Ніна та Володимир взяли участь у політичній грі «Дебати». Вони представили свої програми діяльності та відповідали на запитання слухачів. По завершенню агітаційної програми відбулися вибори, на яких близько 80% присутніх віддали свої симпатії за студентку нашого вишу, проти 20%, які набрав Володимир Богданов. Вітаємо Ніну та бажаємо їй успіхів! 24 – 25 липня відбувся фестиваль «Студентська республіка – 2010», на якому четвертокурсниця факультету соціології та управління ЗНУ Ніна Степанюк була вдруге обрана на посаду студентського мера Запоріжжя. Фестиваль відбувався на острові Хортиці, а саме на базі відпочинку Запорізького національного університету. Було зареєстровано 140 чоловік із шести університетів та одного коледжу, які утворили дві виборчі партії. Так, партія «ОЗСП» висунула свого кандидата Ніну Степанюк, студентку ЗНУ, яка протягом 2009-2010 року успішно виконувала обов’язки студентського мера Запоріжжя. Партія «СССР» висунула у кандидати бувалого хлопця, який брав участь у регіональній та всеукраїнській Студреспубліці минулого року, активіста ЗНТУ – Володимира Богданова. Кожна партія проводила свою передвиборчу кампанію, у ході якої агітувала всіх учасників віддати голоси за свого кандидата. Після цього, Ніна та Володимир взяли участь у політичній грі «Дебати». Вони представили свої програми діяльності та відповідали на запитання слухачів. По завершенню агітаційної програми відбулися вибори, на яких близько 80% присутніх віддали свої симпатії за студентку нашого вишу, проти 20%, які набрав Володимир Богданов.
Вітаємо Ніну та бажаємо їй успіхів!
Катерина Гопенко