Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті провели семінар для вчителів

На фізичному факультеті провели семінар для вчителів

10.01.2011 11:26

На фізичному факультеті ЗНУ 5 січня в рамках профорієнтаційних заходів відбувся науково-методичний семінар «Тенденції розвитку методики навчання фізики». У цьому заході взяли участь 60 учителів фізики Запорізької області.

Перед присутніми виступили декан фізичного факультету А.П. Добрун, завідувач кафедри фізики та методики її викладання ЗНУ, професор О.І. Іваницький, а також викладачі цієї кафедри Ю.П. Мінаєв та А.М. Андрєєв.
Ініціатором та відповідальним за проведення семінару виступила заступник декана з профорієнтаційної роботи, к.п.н. Н.І. Тихонська. В результаті обговорення актуальних проблем фізичної освіти були накреслені перспективи співробітництва між середньою школою та Запорізьким національним університетом.

Фізичний факультет