Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали представники готельного бізнесу Туреччини

До ЗНУ завітали представники готельного бізнесу Туреччини

18.01.2011 10:04

До Запорізького національного університету із діловою поїздкою завітали представники п’ятизіркових готелів «Club Golden Beach» і «Hotel Golden Coast Resort» (місто Фіде, Туреччина).

Заступник головного менеджеру готелів Юксел Гюрхан та менеджер із закупівель Джунейт Бастуг зустрілися із помічником ректора ЗНУ Наталією Вороновою, спеціалістом Центру виховної та культурно-масової роботи Ольгою Недобер та студентами нашого університету.
Під час зустрічі гості з Туреччини запропонували запорізьким студентам стажування у вказаних готелях у якості працівників рецепшену, аніматорів і офіціантів. Стажування в іноземних готелях для усіх бажаючих може тривати з кінця березня до кінця жовтня.
Під час зустрічі представники ЗНУ дізналися про умови роботи, оплати от оформлення документів і контрактів.
У представників турецької сторони вже є досвід роботи із запорізькими студентами. Тепер вони сподіваються на плідну співпрацю з нашим університетом.