Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Микола Маліков увійшов до складу НОК України

Микола Маліков увійшов до складу НОК України

25.01.2011 15:17 Все Факультети Фізичного виховання

20 січня відбулася звітно-виборна конференція Запорізького відділення Національного Олімпійського комітету України. За її підсумками було обрано виконавчий комітет Запорізького відділення Національного олімпійського комітету України, до складу якого увійшов і представник ЗНУ – декан факультету фізичного виховання, доктор біологічних наук професор Микола Маліков.

У роботі конференції брали участь відомі спортсмени - олімпійські чемпіони Ольга Стражева, Сергей Кушнірук, Олександр Резанов, керівництво всіх спортивних товариств області та обласних федерацій з видів спорту.
Голова Запорізького обласного відділення НОК України Володимир Лобанов серед спортсменів, які прославляють наш край, відзначив студентів та випускників ЗНУ. Це – Юрій Кушнірук (легка атлетика), Антон Захаров (стрибки у воду), Мирослава Мала (ушу), Яна Лазебрій (плавання в ластах), Тетяна Широколава (пауерліфтінг), Михайло Попов (настільний теніс).
За підсумками виступів на Європейських та світових змаганнях 2010 року до рейтингу кращих спортсменів увійшли студенти та випускники ЗНУ Олеся Повх (легка атлетика), Сергій Фролов (плавання), Армен Варданян та Вюгар Рагімов (греко-римська боротьба), Станіслав Бондаренко та Світлана Луснікова (дзюдо), Юлія Волкова (тхеквондо ВТФ).
Серед кращих тренерів було відзначено таких випускників ЗНУ: Євгена Черткова (греко-римська боротьба), Андрія Бондарчука (дзюдо), Павла Нетребу (спортивна гімнастика), Володимира Свиридова (стрибки у воду), Ігоря Бондаренка (плавання), Юрія Бабака (тхеквондо ВТФ).