Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукове товариство студентів та аспірантів: перспективи на 2011 рік

Наукове товариство студентів та аспірантів: перспективи на 2011 рік

25.01.2011 15:21

Наукове товариство студентів та аспірантів нашого університету вже розпочало свою роботу в цьому семестрі. НТСА переїхало до нового приміщення, а найближчим часом планує провести цілу низку презентацій та круглих столів.

Активісти Товариства проведуть презентації Положення та нових напрямків роботи НТСА (введення фіксованого членства, залучення всіх бажаючих до інформаційної розсилки, створення Всеукраїнської асоціації наукових товариств ВНЗ України). Заплановано також проведення Круглого столу за участі представників Наукових товариств Запорізької області, традиційної університетської науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Молода наука-2011», а також низки масштабних заходів, присвячених святкуванню п’ятиріччя товариства, адже саме 2011 рік є для НТСА ювілейним.
Нещодавно Наукове товариство отримало власне приміщення. Члени Правління НТСА висловлюють подяку ректору Сергію Тимченку, першому проректору Олександру Бондарю, проректору з наукової роботи Сергію Бостану, проректору з АГР Сергію Кушніру, головному бухгалтеру Василю Тимошику та начальнику науково-дослідного сектора, координатору НТСА Вікторії Меняйло за створені сприятливі умови для подальшої плідної роботи НТСА.
Відтепер НТСА знаходиться в 314 кабінеті 4 навчального корпусу (тел.: 289-41-07).
Якщо у Вас є ідеї стосовно проведення наукових заходів, Ви хочете стати членом НТСА або отримати корисну інформацію – ласкаво просимо! Зареєструвавшись у групі NTSA_ZNU@googlegroups.com, Ви зможете стати учасником інформаційної розсилки НТСА, яка вже налічує понад 300 учасників.
Дізнатися більше про діяльність товариства можна також на Веб-сторінці: http://sites.znu.edu.ua/stud-sci-soc/
Наша активна співпраця – запорука наших спільних успіхів і нових наукових звершень.

Голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ
Сириця Світлана