Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ завоювала срібло на Чемпіонаті світу з дзюдо

Студентка ЗНУ завоювала срібло на Чемпіонаті світу з дзюдо

31.01.2011 15:55 Все Факультети Фізичного виховання Спорт факультет фізичного виховання

Студентка факультету фізичного виховання Марина Черняк виборола срібну медаль на Чемпіонаті світу з дзюдо серед жінок, яких проходив у Болгарії 29-30 січня. Українська збірна виграла 1 срібну, 1 бронзову медалі та 4 п’ятих місця, посівши 7 місце у загальнокомандному заліку серед 32 країн.

На шляху до фіналу вихованка Андрія Бондарчука здолала суперниць з Канади, Португалії та перемогла багатократну чемпіонку Росії Людмилу Богданову. У півфіналі Марина обійшла італійку Валентину Москатт, а у фіналі запоріжанка, на жаль, поступилася чемпіонці Туреччини Аккус Сумеє, ставши власницею срібла.