Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-науковці ЗНУ досліджують проблему рейдерства

Студенти-науковці ЗНУ досліджують проблему рейдерства

28.02.2011 14:53 Все Факультети Юридичний

25 лютого члени Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету провели засідання круглого столу на тему «Проблеми рейдерства в Україні».

Вони зупинилися на цій темі через її актуальність, адже впродовж останніх років рейдерство в нашій країні перетворилося на справжню суспільну катастрофу. Воно, на думку майбутніх правників, не лише загрожує розвиткові економіки України і спричиняє колапс правової системи, а й робить сумнівним перспективи існування та розвитку приватного середнього та малого бізнесу.
Ініціатором проведення заходу виступив студент юридичного факультету Сергій Горобець. Він організував засідання круглого столу за підтримки Віталія Харькова та Олександра Коломойця.
Розпочав обговорення Михайло Бамбизов, який розкрив поняття рейдерства. Логічним продовженням стала доповідь Тетяни Салій, у якій вона окреслила основні передумови цього явища. Юлія Рохмістрова проаналізувала основні напрями зміцнення економічної безпеки підприємництва в Україні. Підбиваючи підсумки, Тетяна Салій розповіла про основні шляхи подолання рейдерства. Вона вбачає однією з перепон до цього проблему кримінальної відповідальності. На цій темі детальніше зупинився Михайло Бамбизов. Активну участь у дискусії взяв Олег Карнаух, слушними стали зауваження та доповнення Віталія Харькова.

Член Ради НТСА юридичного факультету
Тетяна Салій