Запорізький національний університет

Центр післядипломної
освіти

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)

(спільно з Краківським економічним університетом та Малопольською школою публічного адміністрування, за підтримки USAID та Global Communities)

Оголошення!!!

Запорізький національний університет у співпраці з Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки реалізує програму DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» для членів територіальних громад Запорізької області.

У вересні 2021 року проходить відбір групи менеджерів середньої ланки та групи фахівців з територіальних громад Запорізької області на акредитовану Національним агенством України з питань державної служби Програму підвищення кваліфікації «Управління в органах місцевого самоврядування для менеджерів середнього рівня громади» та «Управління в органах місцевого самоврядування для фахівців з публічних послуг громади». Передбачено участь у кожній Програмі 25 осіб.

Термін дії Програми: вересень 2021 – лютий 2022.

Форма проведення - очно-дистанційна.

Учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації державного зразка та сертифікат від Краківського економічного університету.

Реєстрацію участі в Програмі відкрито в Google-формі до 25.09.2021 за посиланням: https://forms.gle/XtzgYmCDaL3cQ8Us8

Контактна особа: Сорокіна Олександра

tel: (063)711-22-15

e-mail: sorokina.dobre@gmail.com