ukr eng rus   
 

» Про лабораторію
» Проекти
» Співробітники
» Контакти
» Наукові публікації
» Студентам. Науково-методичні видання
» Опитування
» Інтернет-телебачення
» Вебінари
» Відеоконференції
» Презентації
» Пробне незалежне оцінювання
» Оліпміади з історії
» Новини


Пробне незалежне оцінювання


 1. Пробне незалежне оцінювання з історії України - 25 квітня 2010 р.

 2. Пробне незалежне оцінювання з історії України - 25 січня 2009 р.

 3. Пробне незалежне оцінювання з історії України - 22 лютого 2009 р.


Пробне незалежне оцінювання з історії України - 25 квітня 2010 р.

Шановні абітурієнти! Підведені підсумки "Пробного незалежного оцінювання – 2010" з історії України, що відбулося 25 квітня 2010 р. Свій результат ви можете дізнатися із таблиці, в якій зазначаються номер зошиту, шифр та отриманий бал. Спочатку відшукайте номер зошиту, над яким ви працювали; потім відшукайте свій шифр (шифри розташовані від найменшого до найбільшого), навпроти шифру стоятиме ваш бал. Нагадуємо, що прохідним балом для вступу до вишу є 124. Таблиця розташована у файлах формату Microsoft Word та Microsoft Excel, завантажте файл того формату, який вам зручніше, гіперпосилання міститься тут (Results_2010_04_25.doc; Results_2010_04_25.xls). Далі завантажте файл з аналізом результатів та рекомендаціями щодо підготовки до ЗНО-2010, гіперпосилання на нього міститься тут (Analysis_History_2010_04_25.doc).

Пробне незалежне оцінювання з історії України - 25 січня 2009 р.

У грудні 2008 р. - січні 2009 р. відповідно до календарного плану роботи над держбюджетною темою "Тестування навчальних досягнень з історії та суспільствознавства" лабораторія здійснювала підготовку до "Пробного незалежного оцінювання" з історії України, яке відбулося 25 січня 2009 р. у Запорізькому національному університеті.

Складені тестові зошити на зразок тих, що будуть використовуватися Українським центром оцінювання якості освіти під час "Зовнішнього незалежного оцінювання – 2009".

Шановні абітурієнти! Підведені підсумки "Пробного незалежного оцінювання – 2009" з історії України, що відбулося 25 січня 2009 р. Свій результат ви можете дізнатися із таблиці, в якій зазначаються номер зошиту, шифр та отриманий бал. Спочатку відшукайте номер зошиту, над яким ви працювали; потім відшукайте свій шифр (шифри розташовані від найменшого до найбільшого), навпроти шифру стоятиме ваш бал. Нагадуємо, що прохідним балом для вступу до вишу є 124. Таблиця розташована у файлах формату Microsoft Word та Microsoft Excel, завантажте файл того формату, який вам зручніше, гіперпосилання міститься тут (Results_History.xls; Results_History.doc). Далі завантажте файл з аналізом результатів та рекомендаціями щодо підготовки до ЗНО-2009, гіперпосилання на нього міститься тут (Analysis_History.doc).


Пробне незалежне оцінювання з історії України - 22 лютого 2009 р.

Шановні абітурієнти! Підведені підсумки "Пробного незалежного оцінювання – 2009" з історії України, що відбулося 22 лютого 2009 р. Свій результат ви можете дізнатися із таблиці, в якій зазначаються номер зошиту, шифр та отриманий бал. Спочатку відшукайте номер зошиту, над яким ви працювали; потім відшукайте свій шифр (шифри розташовані від найменшого до найбільшого), навпроти шифру стоятиме ваш бал. Нагадуємо, що прохідним балом для вступу до вишу є 124.

Таблиця розташована у файлах формату Microsoft Word та Microsoft Excel, завантажте файл того формату, який вам зручніше, гіперпосилання міститься тут (Results_2009-02-22.doc; Results_2009-02-22.xls).

Далі завантажте файл з аналізом результатів та рекомендаціями щодо підготовки до ЗНО-2009, гіперпосилання на нього міститься тут (Analysis_History_2009-02-22.doc).

Загальні висновки по тестуванню 22 лютого 2009 р.:

 • Абітурієнтам необхідно активізувати роботу із підготовки до ЗНО-2009 з історії України.
 • Абітурієнтам слід звернути особливу увагу на два історичні періоди з історії України: друга половина XVI ст. – перша половина XVIІІ ст. та 1939 – початок ХХІ ст.
 • Необхідно приділити значну увагу тренуванню у виконанні завдань на встановлення правильної послідовності, у другу чергу – на тренування у виконанні завдань на встановлення відповідності.
 • Всім абітурієнтам слід негайно розпочати підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання шляхом повторення історії України та тренування на виконання завдань різних тестових форм.

  Як підготуватися до ЗНО?

 • Візьміть підручники з історії України для 6-11 класів, затверджені Міністерством освіти і науки України (див. перелік на сайті Українського центру оцінювання якості освіти), або посібники для абітурієнтів з історії України.
 • Складіть план повторення на тиждень, місяць, квартал відповідно до програми ЗНО (див. сайт Українського центру оцінювання якості освіти). У плані слід чітко зазначити кількість тем (параграфів) на кожен тиждень, місяць, квартал. Спланувати свою роботу слід так, щоб ви встигли вивчити всю історію України від найдавніших часів до сучасності, крім того залишили тиждень-два на повторення вивченого.
 • Кожного дня виділяйте час на вивчення відповідної теми.
 • Складайте конспекти тем, використовуйте логічні та графічні організатори інформації (більш детально про це: Терно С. Проблемні задачі з історії для старшокласників: Дидактичний посібник для учнів 10-11 кл. загальноосвіт. навч. закл. - Вид. 2-е, доопр. та допов. - Запоріжжя: Просвіта, 2008. - 32 с.).
 • В конспектах зазначайте основні дати, події, дійові особи, причини, наслідки, характеристики, оцінки. Складіть хронологічну таблицю. Запам'ятовування підвищиться, якщо ви організуєте інформацію графічно у вигляді логічних схем, графіків, діаграм та ін.
 • Після вивчення історії певного періоду слід обов'язково через деякий час її повторити. Саме тому план вашої роботи повинен передбачати час на повторення. Наприклад, вивчили тему № 1, вивчаєте тему № 2, потім повторюєте тему № 1, вивчаєте тему № 3 і так далі.
 • Після вивчення кожної великої теми перевіряйте себе шляхом тренування у виконанні тестових завдань, але пам'ятайте, що не будь-який тренувальний посібник може для цього згодитися. Краще користуватися тими посібниками, в яких тестові завдання різних форм наведені відповідно до історичних періодів та тем. Так буде корисніше для запам'ятовування.
 • Пам'ятайте: ваш результат під час зовнішнього незалежного оцінювання цілковито залежить від вашої підготовки! Не легковажте цим! Успіх чекає на того, хто готовий наполегливо працювати й докладати зусиль!

  Бажаємо Вам успіху!  ©Запорізький національний університет 2006
  Steve's free web templates